Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Τώρα είναι Πέμ Απρ 24, 2014 7:15 pm

Απαντήστε στο θέμα  [ 179 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Επόμενο
 ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΠΕΛΛΕΤ 
Συγγραφέας Μήνυμα
Junior
Junior
Άβαταρ μέλους

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
stef30 έγραψε:
Για να το ξαναπώ ακόμα μια φορά,το ιδανικό για μένα θα ήταν να κλείναμε συμφωνία με ΕΛΛΗΝΙΚΟ εργοστάσιο απευθείας μαζικά για όλη την ποσότητα και μετά να γινόταν η παράδοση ξεχωριστά σε κάθε τόπο και η πληρωμή κατευθείαν στο εργοστάσιο.Έτσι δεν θα υπήρχε και η παραμικρή υποψία για οτιδήποτε και θα στηρίζαμε τον τόπο μας.

Επειδή τα εργοστάσια, από ό,τι ξέρω, δεν πωλούν απευθείας σε ιδιώτες, καθόλου δεν με πειράζει να μεσολαβήσει έμπορος και να βγάλει κάποιο κέρδος αν το πέλλετ που θα πάρω είναι καλής ποιότητας και σε καλή τιμή.

Πέμ Μαρ 15, 2012 8:49 pm
Προφίλ
Better
Better
Άβαταρ μέλους

Been thanked: 1 time
Τάκης έγραψε:
Επειδή τα εργοστάσια, από ό,τι ξέρω, δεν πωλούν απευθείας σε ιδιώτες, καθόλου δεν με πειράζει να μεσολαβήσει έμπορος και να βγάλει κάποιο κέρδος αν το πέλλετ που θα πάρω είναι καλής ποιότητας και σε καλή τιμή.

Τάκη ούτε και εμένα με πειράζει ειλικρινά να μεσολαβήσει έμπορος ,κάτι το οποίο μάλλον είναι απαραίτητο αν προμηθευτούμε πέλλετ από το εξωτερικο.Αλλά πίστεψε με αν μαζέψουμε 400-500 τόνους με τα αφεντικά τα ίδια, από τα εργοστάσια θα μιλήσουμε.Αν έχουν την άνεση να αμελήσουν τέτοιες ποσότητες και να μην μας δώδουν τιμές χονδρικής,χαλάλι τους.

Πέμ Μαρ 15, 2012 9:02 pm
Προφίλ
Beginner
Beginner
Άβαταρ μέλους

για σας παιδια και απο εμενα.εγω περιπου 5 αλλα εχω και αλλα δυο φιλαρακια που θελουν αλους 8-10 τονους περιπου 13-15 τονους για κρητη αλλα να ξερουμε τι ποιοτητα ονομασια και διαφορα ευχαριστω

Παρ Μαρ 16, 2012 3:57 pm
Προφίλ
Beginner
Beginner
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα,ενδιαφερομαι κι'έγω για 6 τονους στον Ευοσμο.Επειδη γραφω πρωτη φορα μιλαμε για Ελληνικο πελλετ? Η πληρωμη θα γινετε στην παραδοση και αν εχουμε την δυνατοτητα δοκιμης. Ευχαριστω

Κυρ Μαρ 18, 2012 6:11 pm
Προφίλ
Beginner
Beginner
Άβαταρ μέλους

Επισης μπορω να βοηθησω τους συντονιστες με διευθυνσεις απο το εξωτερικο επειδη προσπαθησα να παραγγηλω 24 τονους αλλα επειδη ειμαι ιδιωτης αποφυγανε την παραγγελια και με παρεπεμψαν στον συνεργατη-προμηθευτη τους εδω στην Θεσσαλονικη.

Κυρ Μαρ 18, 2012 6:23 pm
Προφίλ
Better
Better
Άβαταρ μέλους

dimitris έγραψε:
Επισης μπορω να βοηθησω τους συντονιστες με διευθυνσεις απο το εξωτερικο επειδη προσπαθησα να παραγγηλω 24 τονους αλλα επειδη ειμαι ιδιωτης αποφυγανε την παραγγελια και με παρεπεμψαν στον συνεργατη-προμηθευτη τους εδω στην Θεσσαλονικη.

Kαλως ηρθες Δημητρη κιαι σ' ευχαριστουμε για την οποια βοηθεια μπορεις να προσφερεις.
Εχουμε ειδη δυο διευθυνσεις απο εργοστασια και με αυτους αρχικα θα ερθουμε σ΄επαφη.
Τα χρηματα θα δωθουν εναντι ενω το μονο που θα πληρωθει με την παραδοση ειναι το φορτηγο.

Κυρ Μαρ 18, 2012 11:43 pm
Προφίλ
Beginner
Beginner
Άβαταρ μέλους

kosta.b σου εστειλα email με οτι επεφες ειχα κανει με εργοστασια του εξωτερικου.

Δευτ Μαρ 19, 2012 4:47 pm
Προφίλ
Beginner
Beginner
Άβαταρ μέλους

mikel έγραψε:
Θα σας παρακαλούσα να στείλετε τα στοιχειά σας με πμ - τηλέφωνο και πόλη .

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με το άθλημα ,το καλοκαίρι θα βάλω το λέβητα ,και δεν έχω τσεκάρει τις ανάγκες μου σε pellet ,βέβαια και παραπάνω να αγοράσεις δεν πάει χάμενο ,αν έχεις όμως πρόβλημα χώρου ,τότε υπάρχει θέμα. θα ήθελα κάποιος που γνωρίζει να μου απαντήσει ,αν ο λέβητας λειτουργεί για 5-6 ώρες ημερησίως για πέντε μήνες περίπου ,με θερμοκρασίες που μπορεί να φθάσουν κάποιες μέρες και τους 3 βαθμούς (βλέπετε στο Μεσολόγγι δεν έχουμε πολύ βαρύ χειμώνα) τι ποσότητα pellet θα χρειασθώ. Τώρα και λίγο έξω να πέσουμε δεν γίνεται λόγος. Αυτό θα με βοηθήσει για να μπω κι εγώ στη μαζική παραγγελία.
Αλήθεια πότε περίπου θα γίνει για να ξέρω.

Κυρ Μαρ 25, 2012 12:06 pm
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 179 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: